1000 гривень за вакцинацію платитимуть і підліткам: на що можна витратити | Події і коментарі

1000 гривень за вакцинацію платитимуть і підліткам: на що можна витратити

Отримати гроші з 7 лютого зможуть вакциновані двома дозами українці, яким виповнилося 14 років.

Кабінет міністрів розширив дію програми “єПідтримка” з виплати 1 тисячі гривень вакцинованим на дітей віком від 14 років.

Відповідну постанову “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1272” прийнято під час засідання уряду.

Документ розроблено з метою стимулювання вакцинації та підтримки громадян, зокрема осіб віком від 14 років, а також розширення сфер діяльності, в яких можна отримати послуги в рамках програми “єПідтримка”.

Перелік сфер діяльності, у яких можна отримати послуги в рамках програми, розширено, зокрема, на сферу освіти (у тому числі на оплату здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках та секціях, здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, харчування в закладах освіти та проживання в гуртожитках закладів освіти). Також дозволено придбання за кошти програми “єПідтримка” друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, а також шкільного приладдя та канцелярських виробів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готові до спротиву! Про процес розгортання сил територіальної оборони прикордонної Чернігівщини.