Справу патрульних, які виїжджали на місце вбивства поліцейського на Масанах, передали до суду | Події і коментарі

Справу патрульних, які виїжджали на місце вбивства поліцейського на Масанах, передали до суду

Справу патрульних, які виїжджали на виклик у Масани, де насмерть забили поліцейського, передали до суду. Їм інкримінують невиконання службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це повідомив керівник прокуратури області Сергій Василина.

Раніше патрульних звинувачували за статтею “Залишення в небезпеці”. Вона передбачає покарання від трьох до восьми років позбавлення волі.

На даний час підозрювані перебувають у Чернігівському СІЗО. Патрульних звинувачують у тому, що на місці бійки вони не припинили її, а покинули місце події.

Нагадаємо, 29 жовтня 2021 року Деснянський районний суд обрав двом патрульним запобіжний захід – нічний домашній арешт та усунув їх від посад.

Як стверджував тоді прокурор Сергій Крупко, патрульні замість того, щоб зупинити бійку, порадили підліткам завершити з’ясування стосунків з Артуром Єрохіним та Володимиром Савоном у менш людному місці.

Як пише Суспільне з посиланням на адвоката патрульних Ігоря Матроса, його підзахисні пропонували Савону та Єрохіну підвезти додому чи до медичного закладу, а місце події покинули, переконавшись, що бійка закінчилась.

Також минулого тижня прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох підлітків та вісімнадцятирічного юнака за фактами вбивства особи та незакінченого замаху на вбивство двох осіб за попередньою змовою групою осіб, а також відкритого заволодіння чужим майном (ч.3 ст.15 п.1, п.12 ч. 2 ст.115, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 186 КК України).

Жорстоке зафільмоване вбивство людини, яке сталося у Чернігові на початку жовтня, вразило всю країну. Тепер суд має дати правову оцінку діям обвинувачених у вбивстві молодиків та поліцейських, які не запобігли цьому злочину“, – пише Сергій Василина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство поліцейського на Масанах: розслідування завершено, а справу передано до суду.