«Велике будівництво» на трасі Н-07: як змінилася дорога у селі Охіньки на Прилуччині | Події і коментарі

«Велике будівництво» на трасі Н-07: як змінилася дорога у селі Охіньки на Прилуччині

Це одна з локацій капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми Юнаківка. Протяжність ділянки по селу Охіньки Сухополов'янської громади — 10 км. Підрядна організація, що проводила ремонт, — ТОВ "СП "Автострада". Роботи виконувалися за президентською програмою «Велике будівництво».

У процесі капітального ремонту дорогу розширено, влаштовано нову основу та два шари асфальтобетонного покриття, зроблені пішохідні доріжки, з'їзди, встановлені засоби організації та безпеки дорожнього руху, нанесена розмітка холодним пластиком, облаштовані місця зупинки транспорту.

Нагадаємо, що у Чернігівській області триває капремонт траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Дорога ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог". Протяжність автошляху на Чернігівщині, побудованого у 1965-1980 роках, — майже 143 км.

На початок поточного року на понад 100 км дороги вже влаштований верхній шар покриття.

Загалом у рамках програми Президента України "Велике будівництво" минулого року на Чернігівщині відремонтовано 188 км доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.