“Вони всі вживають наркотики в Україні?” Депутатка Європарламенту висловилась про наших нардепів | Події і коментарі

“Вони всі вживають наркотики в Україні?” Депутатка Європарламенту висловилась про наших нардепів

Депутатка Європарламенту від ФРН Віола фон Крамон-Таубадель обурилася через заяву голови фракції “Слуга народу” в українському парламенті Давида Арахамії про те, що США та інші країни “сіють паніку” щодо нападу Росії на Україну.

Повідомлення вона опублікувала у Twitter 29 січня.

Я не знаю реальних причин, чому США так роблять, але це точно працює не на користь економіки України. Ми спілкуємося дипломатичніими каналами. Пан [Дмитро] Кулеба як міністр закордонних справ неодноразово піднімає це питання, бо це не по-дружньому. Я про США та інші країни, які намагаються сіяти паніку”, – сказав політик 28 січня.

Вони всі вживають наркотики в Україні чи що там відбувається?” – написала депутатка, коментуючи слова Арахамії.

Фон Крамон-Таубадель також звернула увагу на те, що акаунт російського посольства у Великобританії процитував заяви президента України Володимира Зеленського про те, що “ситуація на кордоні не більш напружена”, ніж рік тому, а заяви західних лідерів про швидку війну шкодять українській економіці.

Відколи російське МЗС взагалі переймається цим?! І загроза не в розмовах, а в скупченні російських військ біля кордону України“, – наголосила євродепутатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині та ще в кількох областях планувалися масові заворушення. Поліція затримала організаторів.