Анатолій Гунько: аграрний сектор Чернігівщини – локомотив розвитку економіки | Події і коментарі

Анатолій Гунько: аграрний сектор Чернігівщини – локомотив розвитку економіки

Правозахисник, громадський діяч, меценат з Чернігівщини Анатолій Гунько став кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» на позачергових виборах по 208 виборчому округу. Його офіційно вже зареєструвала ЦВК.

На зборах політичного активу партії по 208 округу у Батурині Анатолію Гуньку висловили підтримку та побажали тільки перемоги. Тож, заручившись підтримкою потужної команди, можна розраховувати на гарні результати.

«Дякую за довіру президенту. Для мене буде великою честю представляти Чернігівщину в парламенті, - сказав у своїй промові зі сцени Анатолій Гунько. – Ми починаємо нелегкий шлях. Вперед до перемоги!».

 

Любов до землі залишиться назавжди

Анатолій Гунько родом з села Сальне, що на Ніжинщині. Він добре знає, що таке селянська праця, адже з юних років випасав худобу, працював помічником комбайнера разом зі своїм батьком. Завжди любив працювати на землі і ця пристрасть у нього з роками залишилася. Разом з родиною мають та обробляють власну земельну ділянку. Вирощують і картоплю, і помідори, й іншу городину. Навіть власний маленький тракторець є.

«Є 10 соток городу, ставочок, сад великий, - розповідає Анатолій Гунько. – Разом з родиною саджаємо картоплю, а коли збираємо врожай – то приїздять допомагати всі».

Аграрний сектор – локомотив економіки

На думку Анатолія Гунька , саме аграрний сектор – локомотив розвитку економіки Чернігівщини , а тому потребує особливої уваги і державної підтримки. Саме про це він спілкувався під час своїх зустрічей з провідними аграріями області. Дотації, дешеві кредити та пільги – саме це, як ковток свіжого повітря потрібні агровиробникам.

«Я добре вас знаю і ви гідні представляти Чернігівщину в парламенті, - звернувся до Анатолія Гунька знаний агровиробник Віктор Кияновський під час відвідання заводу сухого молока та масла. – Хотів би, щоб ви підготували закон про відновлення пільг аграріям на будівництво молочних комплексів та ферм, що не було проблем з виробництвом молока».


У свою чергу Анатолій Гунько сказав, що це буде один із перших законопроектів, які він розробить і внесе на розгляд народних депутатів.

«Обіцяю, що у разі мого обрання, ми спільно опрацюємо цей закон і за кілька днів подамо його на розгляд», - відповів Анатолій Гунько.

Він також ознайомився з асортиментом продукції, яку випускає ічнянський завод сухого молока та масла та поспілкувався з колективом підприємства. Нині це підприємство є флагманом на Чернігівщині. Власник заводу має ще й сучасну ферму, на якій щодня отримують понад 20 тонн молока , яке відразу ж потрапляє на завод.

Ознайомився Анатолій Гунько і з роботою іншої молочної ферми - у селі Іваниця.

«Побудувати зараз такий комплекс – справа дуже складна, - каже заступник директора агрофірми Борис Щербина. - Потрібні дешеві кредити. Я знаю є державна програма 5-7-9. Це гарний крок вперед».

Селу потрібні нові робочі місця, вважає Анатолій Гунько. Він має свій проєкт допомоги аграріям, який полягає у запуску системи переробки зерна на місцях. Це дасть нові робочі місця, розвиток інфраструктури і стабільне майбутнє для села.

До парламенту – відстоювати інтереси селян

Чернігівщина – аграрний регіон. А тому відстоювати інтереси селян в парламенті – це першочергова задача кандидата в народні депутати. Анатолій Гунько має величезний досвід. До нього, як правозахисника часто звертаються власники паїв і він багато років допомагає захищати їх права перед орендарями.

Конкуренції на окрузі Анатолій Гунько не боїться. Навіть після того, як проти нього вже почали жорстко діяти суперники : то безробітного однофамільця з Полтавщини зареєстрували, то розповсюджують брехню про його життя.

«Я готовий до брудних технологій, - зізнається Анатолій Гунько. – Буде важко, я вже відчув, але я не зійду з дистанції, я не зроблю ні кроку назад. Я ніколи не зраджую команду, яку представляю. Плани мої не змінилися – я йду відстоювати інтереси селян».