Чернігівка поїхала в Німеччину до бойфренда, а потрапила у "рабство" | Події і коментарі

Чернігівка поїхала в Німеччину до бойфренда, а потрапила у "рабство"

На початку вересня по допомогу до поліції звернувся житель Чернігівської області й повідомив, що його донька поїхала до Німеччини, де її незаконно позбавив волі цивільний чоловік, йдеться в інформації поліції області.

Спочатку батько спробував вирішити проблему самостійно через посольство, але це потребувало багато часу. Тоді чоловік зателефонував до поліції.

Він розповів подробиці. Донька познайомилася в Чернігові з німцем, той мав якісь справи в Україні. Між молодими людьми зав’язалися стосунки, жінка завагітніла. Пара вирішила разом виїхати в Німеччину.

Там ставлення німця до вагітної українки різко змінилося. Він наполягав аби жінка підписала якісь документи на німецькій мові. Після відмови це зробити чоловік перестав випускати жінку з дому й у пориві агресії зламав їй ногу.

Як розповів співробітник карного розшуку Чернігівського районного відділення поліції, він знайшов перекладача з німецької, через Google знайшов контакти берлінських колег та розповів їм про проблему. Справи пішли жвавіше, коли до діла підключилися оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.

Правоохоронці вирахували зловмисника та домоглися повернення українки на Батьківщину. Вся операція від часу надходження інформації до повернення жінки додому зайняла тиждень.

 «Я не можу назвати ім’я цього офіцера, але скажу, що він завжди відповідально ставиться до служби й готовий допомогти громадянам, - розповідає начальник Чернігівського районного відділення поліції Ігор Євдокимов. - Наприклад, кілька років тому він без роздумів кинувся у холодну воду й врятував із ставка потопаючу жінку – матір двох дітей. Завжди ставлю його за приклад поліцейським, які тільки одягли форму».     

Батько дівчини прийшов до поліції висловити слова подяки правоохоронцям за професіоналізм і небайдужість до долі землячки, яка опинилася у складних життєвих обставинах за кордоном.