Рибалки на Городнянщині врятували ставок ФОТО | Події і коментарі

Рибалки на Городнянщині врятували ставок ФОТО

У минулому році закінчився термін оренди ставка у селі Травневому. Орендар спустив воду і вибрав практично всю рибу з водойми. Місцеві риболови, небайдужі до долі ставу вирішили взяти його під свою опіку, пише у Facebook Павло Дубровський.  

За схемою, яка вже довела свою ефективність на озері Циганському, ентузіасти створили громадську організацію. Її учасники взяли на себе відновлення та охорону водойми. Спочатку вони відновили оптимальний рівень води, після чого ставок зарибнили відбірним мальком карася (500 кілограмів) та молоддю коропів, білих амурів та товстолобів (200 кілограмів). Сьогодні капітально ремонтується шлюз і ведуться роботи по благоустрою прибережної зони.


Водойма буде загальнодоступною згідно Правил спортивної риболовлі. Тобто ловити тут буде можна всім бажаючим на одну снасть з одним гачком до 3 кілограмів риби на день. Однак слід розуміти, що ставок знаходиться в межах заказника і є об’єктом природно-заповідного фонду України, тому на нього поширюються нерестові обмеження на вилов риби.


-- Ми просимо риболовів проявити свідомість і поки не починати риболовлю на ставку до, щоб дати можливість молоді риб підрости і акліматизуватися, -- принагідно звернулися до земляків активісти відродження водойми.