Маленька пригода дитини закінчилась викликом поліції: подробиці пошуків хлопчика у Бахмацькому районі | Події і коментарі

Маленька пригода дитини закінчилась викликом поліції: подробиці пошуків хлопчика у Бахмацькому районі

30 червня після 22-ї години до поліції Бахмацького району звернулася схвильована жінка й повідомила про зникнення її малолітнього сина. 

За словами начальника Бахмацького відділу поліції Анатолія Лиштвана, подружжя приїхало у Вербівку аби сім’єю відпочити на природі від домашніх клопотів. Того вечора дорослі були в хаті, поглядаючи через відчинені двері на сина, який грався у дворі. Через кілька хвилин дитина не відгукнулася на голос матері і батьки хвилин двадцять самостійно шукали хлопчика. Коли ж пошуки не увінчалися успіхом, зателефонували до поліції.

Правоохоронці обстежили територію навколо будинку і почали прочісувати обидва виїзди з села. У кількастах метрах від будинку поліцейські знайшли малюка, той почувався цілком добре і сприйняв усе як маленьку пригоду.

"Наразі життю й здоров‘ю дитини нічого не загрожує, батьки від щирого серця подякували поліції за розшук сина", - йдеться в повідомленні. 

За інформацією Поліції Чернігівської області.