На Чернігівщині вогнеборці продовжують ліквідовувати наслідки загорянь у природних екологічних системах | Події і коментарі

На Чернігівщині вогнеборці продовжують ліквідовувати наслідки загорянь у природних екологічних системах

Упродовж минулої доби підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 8 разів залучались до гасіння пожеж у природних екологічних системах.

Загоряння торфу та сухої рослинності на відкритих територіях загальною площею понад 32 га виникли у Чернігівському, Сновському, Корюківському, Козелецькому, Прилуцькому, Борзнянському та Ніжинському районах.

Станом на 15:20 26 вересня ліквідовано пожежу торфу біля с. Ковпита Чернігівського, с. Заріччя Сновського, с. Лебедівка Козелецького районів. Продовжуються роботи з ліквідації пожеж на торфовищах біля с. Оленівка Борзнянського та с. Стодоли Ніжинського районів. Загалом залишається ліквідувати горіння на площі близько 15,8 га. Від підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області залучено 22 чоловіка особового складу та 6 одиниць спецтехніки, від органів влади на місцях - 2 працівника та 1 одиниця техніки.

У зв’язку з цим, рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки. Спалювання сухої рослинності та сміття небезпечно для Вашого здоров`я, а іноді й життя. Під час перебування у природних екологічних системах не кидайте непогашені сірники та недопалки.