Упродовж минулого тижня рятувальники 69 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій | Події і коментарі

Упродовж минулого тижня рятувальники 69 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 47 пожеж, 14 з яких виникло в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 32 в природних екологічних системах. Нажаль, 15 березня внаслідок власної необережності під час паління загинув 60-річний власник квартири по вул. Самоквасова, 23, що у обласному центрі.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення у встановленому порядку знищено 32 мінометні міни калібром 82 мм, мінометну міну калібром 50 мм та ручну гранату Ф-1. Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни були виявлені у лісових масивах та відкритих територіях біля м. Сновськ, сіл Наумівка та Андріївка Корюківського та Городнянського районів відповідно.

Крім того, підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області 19 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, зокрема 1 - проведення аварійно-рятувальних робіт з деблокування постраждалого під час дорожньо-транспортної пригоди, 1- вилучення тіла потонулого з водойми, 4 - проведення пошукових робіт, 4 - надання допомоги медичним працівникам, 4 - надання допомоги працівникам поліції, 2 - проведення демеркуризації приміщень, 1 - прибирання повалених дерев, 1 - надання допомоги населенню, 1 - буксирування транспортних засобів.

Щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області на чергуванні перебувало 193 чоловіки особового складу та 59 одиниць основної і спеціальної техніки.