Арсен Дідур очолив басейнову раду Десни та верхнього Дніпра | Події і коментарі

Арсен Дідур очолив басейнову раду Десни та верхнього Дніпра

23 жовтня заступник голови обласної ради Арсен Дідур взяв участь у зборах заінтересованих сторін басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, які провела начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька. До роботи засідання також долучився заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Павло Гвозденко.

Всього в заході взяло участь 29 осіб від Сумської, Чернігівської та Київської областей. Серед них: водокористувачі, науковці, громадські організації, що здійснюють свою діяльність в межах річкового басейну, органи виконавчої влади та інші зацікавлені особи.

На зборах ухвалений склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, обрано голову, заступника, а також утворено секретаріат.

Головою басейнової ради Десни та верхнього Дніпра одноголосним рішенням зборів обрано заступника голови обласної ради Арсена Дідура. Його заступником стала Наталія Грудницька.

Новообраний голова подякував присутнім за довіру та висловив впевненість, що спільна робота допоможе зберегти природні ресурси, які ми маємо, та покращить загальний стан екології басейну.

Довідково

Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра затверджується Державним агентством водних ресурсів України у відповідності з Водним кодексом України для врахування інтересів усіх заінтересованих сторін у межах річкового басейну при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

Рішення басейнових рад враховується під час розроблення планів управління басейном та реалізації заходів щодо раціонального використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів.