Україна готова запровадити додатковий контроль на кордоні через безвіз – Аваков | Події і коментарі

Україна готова запровадити додатковий контроль на кордоні через безвіз – Аваков

Міністерство внутрішніх справ України готове до запровадження додаткової системи контролю та ідентифікації осіб за допомогою інтелектуальних камер під час перетину кордону.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з Федеральним міністром внутрішніх справ ФРН Томасом де Мезьєром, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу МЗС України.

Повідомляється, що під час зустрічі міністри обговорили питання запровадження безвізу для України та нагальні питання щодо подальшої співпраці правоохоронних відомств обох країн.

Так, глава МВС України запевнив, що його відомство тримає це питання під контролем.

"З метою недопущення зростання страхів у населення Європи, пов'язаних із збільшенням кількості терактів і нелегальною міграцією, МВС України також готове підтримати у провадженні європейську електронну систему отримання дозволу на в'їзд (ESTA), яка існує в США, Канаді, Австралії", – йдеться у повідомленні.

Додамо також, що Томас де Мезьєр звернувся до Авакова з проханням зробити все можливе, аби уникнути можливих зловживань з боку громадян України у зв’язку із запровадженням безвізового в'їзду у майбутньому.

"Ми розуміємо, що ви доклали максимум зусиль, аби виконати всі умови для отримання безвізового режиму, але ЄС має певний досвід, що пов’язаний з міграцією громадян Балкан після надання їм безвізового в'їзду. Першочергово, ми маємо узгодити всі суперечності та створити чіткий механізм тимчасового призупинення безвізового режиму для третіх країн у ЄС. Я сподіваюсь, що у найближчий час ми зможемо завершити цей процес та перейти до голосування за надання безвізового режиму для України", – відзначив глава МВС Німеччини.

Раніше повідомлялося, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна до літа отримає безвізовий режим з країнами Європейського союзу.

http://www.eurointegration.com.ua