На Чернігівщині з’явиться житло для військових | Події і коментарі

На Чернігівщині з’явиться житло для військових

Владці області домовилися з представниками Міжнародної Професійної Спілки офіцерів армії і поліції (Швеція) об’єднати зусилля задля проведення міжнародного конкурсу архітекторів і інженерів-будівельників. У плані – розробка проекту та супровід його протягом всього періоду будівництва багатоквартирних житлових об’єктів на Чернігівщині для співробітників і ветеранів Міністерства оборони України. 23 серпня сторони задокументували деталі подальшої співпраці та підписали відповідний меморандум.

Днями заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА - начальник управління Сергій Ситник разом з уповноваженими особами міжнародної Спілки провели обстеження стану недобудованих житлових будинків області в населених пунктах Корюківка, Ріпки, Варва та Прилуки. Після проведеного аналізу потенційному інвестору надали пропозиції щодо участі у завершені таких споруд:

- 12-ти квартирний житловий будинок по вулиці Грициніна, 2, селище Ріпки;

- 30-квартирний житловий будинок по вулиці Шевченка, селище Варва;

- житловий будинок по вулиці Бульварна, 43, місто Корюківка;

- 70-ти квартирний житловий будинок (ІІ черга на 30 квартир) по вулиці Індустріальна, 7, місто Прилуки;

- реконструкція приміщення школи під житловий будинок в місті Корюківка.

Головам райдержадміністрацій, міських рад та Управлінню капітального будівництва ОДА доручили підготувати пакети документів для винесення названих об’єктів на конкурс з відбору проектів для реконструкції.

За його результатами будуть визначені проекти, які профінансує шведська сторона.