На кордон прибуло молоде поповнення | Події і коментарі

На кордон прибуло молоде поповнення

Днями, в Чернігівському прикордонному загоні відбулась подія, якої не відбувалося з 2007 року – для подальшого проходження служби прибули дві групи військовослужбовців строкової служби.

До цього дня в загоні готувалися вже кілька місяців. За цей час підготували необхідні приміщення в управлінні прикордонного загону та підрозділах охорони кордону, де будуть проходити свою службу строковики, для забезпечення їх навчання, проживання та відповідних соціально-побутових умов.

Перші 45 строковиків прибули до прикордонного загону зі спеціальних  навчальних підрозділів створених на базі Національної Академії та Навчального кінологічного центру Держприкордонслужби України, де вони пройшли курс військової підготовки та прийняли військову присягу.

В ході ознайомлення з прикордонним загоном строковики познайомилися з керівництвом прикордонного загону, зустрілися з представниками ветеранської організації загону та відвідали музей.

Того ж дня молоде поповнення відправилось до підрозділів, де йому й прийдеться проходити службу до осені наступного року.