Фонд пов'язаний з Атрошенком роздає матеріальну допомогу в останній день агітації | Події і коментарі

Фонд пов'язаний з Атрошенком роздає матеріальну допомогу в останній день агітації

Благодійний фонд «Поліський оберіг», засновником і головою якого раніше був  народний депутат, кандидат на посаду Чернігівського міського голови Владислав Атрошенко, роздає матеріальну допомогу в останній день агітації.

За даними джерел ПіК, у різних частинах міста розташувалися офіси благодійного фонду, в яких, за свідченнями мешканців, їм видають по 300 гривень матеріальної допомоги.

Роздача активізувалася в останні два дні.

Як раніше повідомляв ПіК, у структурі «агітаторів» та «прихильників» кандидата на посаду міського голови Владислава Атрошенка по 300 гривень мали отримати «прихильники».

Нагадаємо, що матеріальну допомогу у Чернігові роздає і діючий міський голова Олександр Соколов. Депутати Чернігівської міської ради, напередодні місцевих виборів, погодили збільшення до 20 мільйонів гривень «Програми по одноразовій матеріальній допомозі у 2015 році», яка фінансується з міського бюджету.

Таким чином, «нужденні» чернігівці, написавши лише заяву на отримання коштів, можуть отримати по 500 гривень. Зазначимо, що раніше, для отримання такої матеріальної допомоги потрібно було подати необхідний пакет документів та проводилося обстеження умов життя.