У Чернігові хочуть встановити камери відео-спостереження на кілька мільйонів | Події і коментарі

У Чернігові хочуть встановити камери відео-спостереження на кілька мільйонів

У Чернігові на дорогах та місцях масового скупчення людей хочуть встановити камери відео-спостереження на кілька мільйонів гривень. Точна сума наразі не відома.

Про це сьогодні, 23 квітня, повідомив начальник Чернігівського міськвідділу міліції УМВС України в області Володимир Рапута, під час зустрічі з місцевими журналістами.

За його словами, на сьогоднішній день вже визначені місця для встановлення камер. Так, 20-40 камер будуть встановлені на дорогах міста і близько 50 в людних місцях.

«Я сподіваюся, що найближчими тижнями депутати комісій, зокрема бюджетної, розглянуть нашу пропозицію та дадуть згоду на виділення грошей з міського бюджету»,- зазначив Рапута.