«Воєнні» кандидати по 205 округу узгодять єдиного кандидата на виборах | Події і коментарі

«Воєнні» кандидати по 205 округу узгодять єдиного кандидата на виборах

Роман Пицків, командир спецбатальйону МВС «Чернігів» та кандидат від «Народного фронту» по 205 виборчому округу(Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова) заявив про співпрацю із військовослужбовцем 13 батальйону, кандидатом від політичної партії «Демократичний Альянс» Ігорем Андрійченко, який балотується по тому ж округу.

Про це він повідомив на прес-конференції сьогодні, 7 жовтня.

За словами Пицківа, з Андрійченко вони вже давно домовилися про висування єдиної кандидатури від, так званих, «сил майдану» по 205 округу,задля боротьби з представниками колишньої влади. «Якщо рейтинги покажуть що Андрійченко або я користуємося більшою популярністю серед народу, то ми готові поступитися дорогою один одному»,- заявив Пицків.

 

Додамо, що чернігівський люстратор Володимир Поліщук, вчора, 6 жовтня, на прес-конференції заявив про що спробує домовитись з Олексієм Коржем про узгодження однієї кандидатури. І Поліщук і Корж висунули свої кандидатури по 206 в.о.(частина Новозаводського району міста Чернігова).

Довідково:

Андрійченко Ігор Володимирович - народився 6 лютого 1984 року в смт. Сосниця Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, військовослужбовець, безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Демократичний альянс".

Пицків Роман Ігорович - народився 1 лютого 1983 року в смт Вигода Долинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, командир, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Чернігів", безпартійний, проживає в смт Вигода Долинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".