Депутати Чернігівської міськради зняли з порядку денного питання про ТЕЦ
Сьогодні, 25 квітня, о 10:00 розпочалася 40 сесія чернігівської міської ради.
На 10:00 у сесійному залі зібралося 44 депутати.
Депутати зняли з порядку денного скандальне питання про Інвестиційну програму фірми “ТехНова” КЕП “Чернігівська ТЕЦ” на 2014 рік.
Вирішено, що це питання додатково вивчать, після чого депутати повернуться до його розгляду на наступній сесії міськради.
Нагадаємо, що сьогодні з ранку під міською радою зібралося більше п’ятисот чернігівців, які виступили проти передачі чернігівської ТЕЦ у приватну власність.
Також пікетувальники виступали за зняття з порядку денного питання про передачу ТЕЦ київській приавтній фірмі "ТехНова".
Автор: Чернігівщина: події і коментарі


(Оновити зображення коду)