Сесія Чернігівської облради: Хоменко і Мельник пішли у відставку, регіонали саморозпустились | Події і коментарі
Субота, 06 червня 2026, 02:29
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Сесія Чернігівської облради: Хоменко і Мельник пішли у відставку, регіонали саморозпустились

11:52 22.02.2014    Версія для друку  Коментарі 3 Оцінок:
0

Під час позачергової сесії Чернігівської облради стало відомо, що голова чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко написав заяву про звільнення з займаної посади та про вихід з Партії регіонів. Про це повідомив перший заступник Хоменка Микола Стрілець. Сам Хоменко не приїхав на сесію, його місце перебування в даний час не відомо.

Також про складення чвоїх повноважень заявив Голова обласної ради Анатолій Мельник  та його заступник Коробка. Вони залишили Президію ради та зайняли місця в зали з іншими депутатами.

Крім того стало відомо про те, що Партія регіонів в Чернігові саморозпустилась.

Під час виступу комуністки Ясочко сталася сутичка між депутатом облради Лобазовим з фракції "Батьківщина" і журналістом Сергієм Стуком, у якого перед входом до приміщення в облраду сталася сутичка з активістами.

На позачерговій сесії облради було прийнято звернення депутатів про відставку Президента України Віктора Янукович та притягнення його та осіб причетних до подій на Майдані до відповідальності. За звернення проголосували 71 депутат.

Також депутати включили до порядку денного питання про обрання нового керівництва облради та оголосили перерву до 15 години для проведення консультацій.

Про продовження подій читайте в матеріалі:

Чернігівська обласна рада з четвертого разу обрала нового голову Миколу Зверєва 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість нн 2014-02-22 14:42:54   Оцінок:
0

щури накрали, а тепер тікають!

Гість Патріот 2014-02-22 14:50:08   Оцінок:
0

Банду -"геть"!!! Да здраствует новая Банда!!! )))))

Гість SS 2014-02-23 17:43:43   Оцінок:
0

а явку с повинной написали?

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)