Поповнюємо багаж знань з форумом Складчина | Події і коментарі
П'ятниця, 12 квітня 2024, 13:37
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Поповнюємо багаж знань з форумом Складчина

10:15 15.02.2022    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Всім відомо, що рух - це життя, тому люди, які зупинились у своєму розвитку, навряд чи зможуть досягти успіху. Це стосується і відкриття власної справи, там не обійтись без самоосвіти, яка є чудовим інструментом отримання необхідних знань. В загальному розумінні самоосвіта - це тип індивідуального навчання, яке мотивується особистими потребами задля отримання корисних знань и навиків з ціллю професійного росту. Така форма навчання має наступні переваги:

  • враховує індивідуальні особливості і потреби в знаннях;

  • забезпечує системний підхід у оволодінні новими знаннями;

  • дозволяє поєднувати основний вид діяльності з навчальним процесом.

Якщо людина прагне до розширення кордонів своїх знань, то вона має більше шансів стати успішною, ніж та, що стоїть на місці. Недостатньо накопичувати інформацію, потрібно вміти ще й користуватись нею. Якщо знання просто "припадають пилом на полиці", то толку з них мало, вони повинні працювати на вас. Ті, хто рішуче налаштований на професійне зростання і успіх, вже давно користуються можливостями форуму Складчина, який об'єднує однодумців для спільного придбання інформаційних продуктів.

Як працює форум Складчина?

Першочергово це простір для об'єднання і спілкування цікавих особистостей, які допомагають один одному розвиватися. Завдяки такому формату можна купувати різноманітні курси, уроки і майстер-класи в складчину, тобто платити лише частину повної вартості. Якщо ви маєте бажання придбати конкретний інфопродукт, то створіть тему в спеціальному розділі, щоб про це могли дізнатись інші. Всі зацікавлені у покупці певного інформаційного продукту вносять свою частку оплати, а організатор після купівлі забезпечує доступ до інформації всім учасникам. Оплата відбувається за допомогою найбільш популярних платіжних систем: Яндекс.Гроші або WebMoney, існує певна форма захисту, яка мінімізує ризики шахрайства.

Форум Складчина - це багатоцільова система, тому вона має певні правила для організації комфортного і безпечного користування. З особливостями того, як працює форум, можна ознайомитись у спеціальному розділі -https://s111.skladchina.in/?t12=1?from=1502

Там все детально і зрозуміло розписано, знання цієї інформації допоможе вам швидше адаптуватись на форумі. Складчина - це надійний помічник в досягненні успіху, який збагатить ваш багаж знань.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)