Які електронні сервіси для звернення до міської влади є в чернігівців | Події і коментарі
Понеділок, 27 січня 2020, 20:03
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Які електронні сервіси для звернення до міської влади є в чернігівців

12:53 25.07.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівці нерідко пишуть в особисті повідомлення сторінці прес-служби міської ради свої скарги або пропозиції по роботі міського господарства або щодо розвитку міста. 

Нагадуємо, що для прийому звернень щодо роботи всіх комунальних служб, і в тому числі скарг або заявок на виконання робіт, у Чернігові створений міський контакт-центр (або «колл-центр»). Його працівники знають, яка саме служба має вирішувати ті питання, які виникли в заявника. І вони не тільки візьмуть заявку на облік, направлять її за належністю, а потім повідомлять заявнику про результат. Вони також дадуть компетентну пораду, якщо треба звертатися до інших, сторонніх служб.

Окрім того, всі скарги на роботу комунальників, направлені через колл-центр, беруться на облік та враховуються потім при аналізі якості роботи кожної служби.

Тому звернення саме через контакт-центр – логічний, сучасний і оптимальний вибір.

Телефон міського контакт-центру – 0800-50-93-50. Дзвінки туди безкоштовні з усіх телефонів. Оператори працюють цілодобово. 
Також є сайт і можливість звернутися через електронний кабінет, додавши фото або відео. А також – мобільний застосунок. Технічні подробиці тут: https://bit.ly/2M7fXUS 

Віднедавна перейти на сайт контакт-центру можна в один клік і з головної сторінки офіційного веб-порталу міськох ради (див. її правий верхній кут) - http://www.chernigiv-rada.gov.ua/ .

Також звертаємо увагу чернігівців, що на цьому ж порталі є можливість подати електронну петицію. При набранні нею 250 голосів підтримки міська влада зобов’язана цю пропозицію врахувати як колективне звернення і поставитися до неї з усією серйозністю. Виконати, або врахувати на майбутнє, або навести аргументи проти – і тоді ви можете або погодитися, або продовжити дискурсію в суспільстві. Це – хороший шлях випробування своїх ідей щодо міста на суспільну підтримку, пошуку однодумців, шлях діалогу і спільної роботи влади і громади на благо міста.

Поряд із «кнопкою» петицій на сайті розташоване посилання «Звернення до міського голови». Електронне звернення має ті ж права що й усне або письмове. Сервіс працює через портал державних послуг «iGov».

І також на головній сторінці веб-порталу міської ради (але вже внизу сторінки, в розділі меню «Бізнесу»), є сервіс «Гаряча кнопка», де підприємці міста можуть повідомити про випадки бюрократизму у структурних підрозділах міської ради або інших інстанціях державних органів. Справа в тому, що за підсумками опитування підприємців міста, що проходило на сайті донедавна, на питання «Що заважає Вашому бізнесу в Чернігові?» 8% респондентів вказали на бюрократичні перепони. «Гаряча кнопка» зроблена для кращого аналізу цієї проблематики.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Скільки і про що: як чернігівські депутати використовували право на депутатський запит

Депутатський запит є одним з найефективніших інструментів для депутата місцевої ради. У той же час, кількість і якість цих запитів легко можна перевірити, тож цей показник якості депутатської...

Бібліотека Короленка запрошує на книжково-інформаційну виставку "Голокост на Чернігівщині. Масове вбивство і пам'ять про трагедію"

З 25 січня, в Чернігові, у відділі краєзнавства бібліотеки ім. В. Г. Короленка відкрито книжково-інформаційну виставку "Голокост на Чернігівщині. Масове вбивство і пам'ять про трагедію". 27 січня...

На Чернігівщині працюють над створенням першого Індустріального парку

Днями голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко відвідав з робочим візитом Менщину. Спільно із Менським міським головою Геннадієм Примаковим та народним депутатом Олександром Совою...

В області провели засідання Ради оборони (ВІДЕО)

Чернігівщина має 223 кілометри кордону з Російською Федерацією. Існуючі загрози національній безпеці України не зменшились. Обстановка залишається складною. Голова Чернігвської ОДА Андрій...

У "Десни" новий захисник - естонець Йоонас Тамм

Чернігівська "Десна" продовжує активно підсилюватися перед стартом другої половини сезону. Повідомляють Футбольні трансфери.Черговим новачком команди Рябоконя став 27-річний захисник збірної...