У Чернігові пройде мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті» | Події і коментарі
Субота, 07 грудня 2024, 03:44
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

У Чернігові пройде мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті»

16:14 26.04.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Лише три дні - з 3 по 5 травня наше стародавнє місто звучатиме по-особливому.

В рамках четвертого мистецького проекту «Старовинна музика в стародавньому місті» зберуться представники України та Австрії – досвідчені та молоді виконавці української та європейської старовинної музики. І цього року у Чернігові зустрічаємо Львів, Тернопіль та Відень.

Заснований у 2016 році, проект є єдиним у нашому регіоні й проходить щорічно на різних майданчиках музичної мапи міста. Він включає концертні програми, презентації просто неба, майстер-класи. Мета проекту - показ потужного історико-культурного потенціалу Чернігівського краю та налагодження “культурних мостів” з іншими країнами.

Ми ламаємо стереотипи, що давня музика лише для вузького кола шанувальників. Кожен з Вас має унікальну змогу долучитися до проекту на будь-якій його локації, адже наше прагнення - вийти за рамки традиційних концертних залів, донести її до сердець кожного з Вас. Творчість не має кордонів і вона об’єднує.

За три роки його учасники з Чернігова, Львова та Києва представили кращі зразки європейської старовинної музики XVI-XVIII століть. Серед його учасників: Львівский музичний цех «Gardarica» (м. Львів), сопілковый консорт «Dudalis Junior» (м. Львів), дует в складі Божени Корчинської й Наталії Павлів (українська хроматична сопілка) (м. Львів), KlarnetKvartet «Bagatelle» (м. Чернігів), Іван Євтушенко (лютня) (м. Чернігів), академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського (м. Чернігів), дует в складі Світлани Шабалтіної та Ольги Шадріної-Личак (клавесин) (м. Київ), а також Ігор Єрмак (флейта траверсо) (м. Київ).

З 2018 року мистецький проект став відкритим для міжнародної участі. Його спеціальним гостем став Бернгард Гофштьоттер (м. Відень, Австрія) - двічі номінант премії International Classical Music Awards з концертом для барокової гітари - майстрової копії з історичного інструменту Антоніо Страдіварі.

У 2019 році в рамках двосторонньої співпраці у сфері культури між Австрією та Україною логічним продовженням участі Б. Гофштьоттера в проекті стане його виступ в дуеті з сопілкаркою Боженою Корчинською (м. Львів). Родзинкою фестивалю на цей раз стане презентація програми для копії лютні XVIII століття празького майстра Thomas Edlinger.

Традиційно, цьогорічний мистецький проект відбудеться у травні. Так як кожен проект є неповторним та до нього приєднується все більше молоді, то серед постійних учасників будуть представлені як нові виконавці, так і колективи в оновленому складі. Також розшириться географія міст-учасників.

Вперше у проекті звучатиме український репертуар у виконанні знаного бандуриста, заслуженого артиста України Дмитра Губ’яка (м.Тернопіль).

На Вас чекає лише живий звук та живе виконання.

Не пропустіть унікальну можливість зануритись в атмосферу давньої музики та почути розмаїття голосів старовинного міста!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

3 травня

15.00 - Презентація проекту

Виставка художніх творів Доби Бароко (з фондів ЧОХМ)

Місце проведення: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул.Музейна, 6)

4 травня

13.00 - Урочисте відкриття проекту та концертна програма

Місце проведення: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана (вул.Музейна, 6)

15.00 - Концертна програма

Місце проведення: Борисоглібський собор (Вал)

5 травня

15.00 - Концертна програма

Місце проведення: Борисоглібський собор (Вал)


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)