Зведений бюджет-2018: як змінилися доходи та видатки | Події і коментарі
П'ятниця, 12 липня 2024, 16:12
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Зведений бюджет-2018: як змінилися доходи та видатки

11:24 28.03.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

В області минулого року до бюджетів усіх рівнів надійшло 14,1 мільярда гривень. Це майже на 11% більше, ніж у 2017 році. Зокрема доходи державної скарбниці склали 8,3 мільярда гривень, місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) — майже 5,8 мільярда (з них загального фонду — 5,3 мільярда).

Підсумки виконання місцевих бюджетів Чернігівщини за 2018 рік та основні завдання на поточний обговорили сьогодні учасники засідання колегії облдержадміністрації.

— Наше спільне завдання — забезпечити ефективне використання коштів як з державного, так і місцевих бюджетів. Пам’ятаймо: тільки за умови відповідального ставлення до використання фінансових ресурсів, співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області можна вирішити супутні проблеми у бюджетній сфері. Адже мета у нас одна — добробут громадян. Саме на це й орієнтований План перспективного розвитку Чернігівщини на найближчі три роки, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.

Як доповів директор Департаменту фінансів ОДА Валерій Дудко, у порівнянні з 2017 роком обсяг доходів місцевих бюджетів у 2018-му виріс на 760,3 мільйона гривень (15,2%).

Також до зведеного бюджету області надійшло понад 9,1 мільярда гривень офіційних трансфертів з державної скарбниці.

Видатки зведеного бюджету

Порівняно з 2017 роком збільшилися на два мільярди гривень і склали 15 мільярдів. Зокрема на соціальний захист спрямовано 4,7 мільярда гривень, на освіту — 4,2 мільярда, на охорону здоров’я — 2,5 мільярда, на культуру і мистецтво — 410,6 мільйона, а також фізичну культуру і спорт — 119,1 мільйона.

Куди спрямували кошти місцеві бюджети?

Упродовж 2018 року із загального фонду місцевих бюджетів на оплату праці направлено 6,2 мільярда гривень. Питома вага зазначених видатків у бюджетах міст обласного значення, районів та ОТГ склала 65,8% їх загальної суми.

До речі, завдяки надходженню додаткових трансфертів з державного бюджету, перерозподілам освітньої субвенції та ефективному спрямуванню власних фінансових ресурсів, протермінованої заборгованості із оплати праці на початок 2019 року не допущено. Заробітна плата педагогічним та медичним працівникам виплачена в повному обсязі.

Загалом капітальні видатки місцевих бюджетів (за рахунок власних доходів цих бюджетів та субвенцій з держбюджету) склали понад 1,46 мільярда гривень. Це більше в порівнянні з 2017 роком на 107,2 мільйона.

Доходи та видатки ОТГ

Доходний ресурс бюджетів ОТГ у 2018 році склав понад 2,8 мільярда гривень, у тому числі власні доходи — 1,5 мільярда гривень, трансферти з інших бюджетів — 1,3 мільярда.

За рахунок цих коштів громади, зокрема, вирішували довготривалі проблемні питання у сфері розвитку інфраструктури відповідних територій та поліпшували матеріально-технічну базу установ комунальної власності.

Порівняно з 2017 роком власні доходи бюджетів об’єднаних громад зросли майже вдвічі (на 715,9 мільйона гривень). У тому числі в 21 ОТГ, переведеній на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом з 1 січня 2018 року, — на 612,4 мільйона гривень (втричі).

Видатки бюджетів ОТГ (2,7 мільярда гривень) зросли порівняно з видатками 2017 року (по відповідних бюджетах) на 1,4 мільярда.


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)