Черниговский центр экстренной медицинской помощи растратил бюджетные средства на тендере | Події і коментарі
Вівторок, 16 липня 2024, 08:50
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Черниговский центр экстренной медицинской помощи растратил бюджетные средства на тендере

11:57 28.01.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Благодаря неправомерным действиям тендерного комитета Черниговского областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф, учреждение переплатило ООО «Центр-Шина Групп» 56 тысяч гривен, хотя обязано было отклонить его предложение.

При мониторинге закупки по приобретению шин, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-05-001708-a , было установлено, что предложение ООО «Центр-Шина Групп», стоимостью 427 860,00 гривен, было акцептировано незаконно, так как предложенный участником товар не соответствовал требованиям заказчика по некоторым характеристикам.

Стоит отметить, что более выгодное предложение ООО «Днепрошина», заказчик отклонил, не пожелав закрывать глаза на такие же недочеты как у своего фаворита, при более высокой стоимости товара у него.

Как дополнительно сообщила исполняющая обязанности начальника Управления Северного офиса Госаудитслужбы в Черниговской области Виктория Перинская, заказчику торгов было направлено обращение с перечнем выявленных нарушений, рекомендациями по исправлению нарушений и недопущению их в дальнейшем.

Также о нарушениях были проинформированы Управление защиты экономики в Черниговской области и Прокуратура Черниговской области.

Ниже приводим ответ Управления Северного офиса Госаудитслужбы в Черниговской области

verhovenstvo.co


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)