Обласна рада нагадує про порядок доступу осіб до пленарних засідань | Події і коментарі
Середа, 24 липня 2024, 12:10
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Обласна рада нагадує про порядок доступу осіб до пленарних засідань

09:37 06.12.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою.

Рішенням обласної ради від 18 грудня 2015 року № 2-2/VII «Про Регламент Чернігівської обласної ради сьомого скликання» визначений порядок доступу до пленарного засідання обласної ради.

Згідно зі статтею 40 зазначеного Регламенту на засіданні обласної ради можуть бути присутні депутати рад, що діють на території області, представники державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, політичних партій, трудових колективів, а також інші особи.  

Особи, які виявили бажання взяти участь у роботі пленарного засідання, пред’являють працівникам виконавчого апарату обласної ради, які здійснюють реєстрацію присутніх осіб, документ, що посвідчує їхню особу.

Для осіб, які виявили бажання взяти участь у роботі пленарного засідання обласної ради, відводяться спеціальні місця в сесійній залі.

Згідно зі статтею 41 Регламенту, особи, які виявили бажання взяти участь у пленарному засіданні обласної ради, не мають права втручатися в роботу сесії, зобов’язані утримуватись від проявів схвалення чи осуду доповідей, виступів, рішень оплесками, вигуками чи іншими діями і повинні дотримуватись порядку,виконувати пропозиції та вимоги головуючого.

Таким чином, нагадуємо, що особи, які бажають бути присутніми на пленарному засіданні Чернігівської обласної ради, повинні зареєструватись у визначений для реєстрації період до початку роботи пленарного засідання у відповідальних працівників виконавчого апарату, які здійснюють реєстрацію, при цьому пред’явити документ, що посвідчує особу, та отримати запрошення для участі у пленарному засіданні сесії.

Отримавши запрошення, особи, які виявили бажання взяти участь у роботі сесії, заходять до сесійної зали і займають відведені для них місця.


Автор: Виконавчий апарат Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)