Міськрада оголосила конкурс на чотири міські маршрути | Події і коментарі
П'ятниця, 12 липня 2024, 16:09
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Міськрада оголосила конкурс на чотири міські маршрути

14:54 20.11.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради звертається до власників автотранспорту.

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі Порядок) оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Організатор: Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

Перелік об’єктів конкурсу на 22 грудня 2018 року: 

 

 № з/п

 

 

 Номер маршруту

 

 

 Назва маршруту

 

Кількість/

резерв та клас автобусів

 

 Режим руху

 

 

 Час роботи,

інтервал, хв.

 

 Періодичність

 

 Пасажиро-місткість

 

 

 1.

 

 

 14

 

 

 Залізничний вокзал –

 Яцево

 

 

 8/1,

 клас А, В, І, ІІ

 

 

 Звичайний

 

з 6.00 до 19.00

 10-12 хв.

 з 19.00 до 22.00

 20-30 хв.

 

 Щоденно

 

 

 Понад 19

 

 

 2.

 

 

 22-а

 

 Вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)

 (через вул. Кільцеву)

 1/1,

 клас І, ІІ

 

 Звичайний

 

 

(за розкладом)

 

 Квітень-жовтень щоденно

 

 Понад 35

 

 

 3.

 

 

 29

 

 

 ЗАЗ – Подусівка

 

 

 6/1,

 клас А, В, І, ІІ

 

 

 Звичайний

 

з 6.00 до 19.00

 10-15 хв.

 з 19.00 до 22.00

 25-30 хв.

 

 Щоденно

 

 

 Понад 19

 

 

 4.

 

 

 36

 

 

 Епіцентр –

 Дачі (Жавинка)

 

 

 8/1,

 клас А, В, І, ІІ

 

 

 Звичайний

 

з 6.00 до 19.00

 12-18 хв.

 з 19.00 до 21.00

 18-30 хв.

 

 Щоденно

 

 

 Понад 19

 

Умови конкурсу:

1.Обов’язкові умови конкурсу: для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Чернігові допускаються автобуси, які відповідають вимогам статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також: 

  •   зареєстровані відповідно до чинного законодавства;
  •   які перебувають у належному технічному стані;
  •   обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху. 

2. Додаткові умови конкурсу: відповідно до п. 10 Порядку та ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» перевізник зобов’язаний:

 - впродовж 2-х місяців з дати укладеного з Організатором договору про організацію пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті загального користування за власні кошти обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, визначеної Організатором, забезпечити належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради;

- встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора;

- забезпечити утримання кінцевих зупинок відповідного маршруту в належному санітарному стані та розміщення на них розкладів руху автобусів своїх маршрутів;

 - забезпечити роботу на маршруті автобусів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

Перевізник-претендент зобов’язаний надати підтвердження можливості виконання Додаткових умов конкурсу (письмове зобов’язання довільної форми).

Порядок одержання інформації про об’єкти конкурсу: з оголошення або за адресою: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв`язку Чернігівської міської ради, тел. 675-013, 675-373, тел./факс 675-503.

Кінцевий строк прийняття документівдля участі у конкурсі: 12 год. 00 хв. 7 грудня 2018 року.

 Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі: управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, з 8.30 до 16.30, будні дні (Пн. – Пт.), 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, кабінет № 4.

 Місце і дата одержання бланків документів для участі у конкурсі: документи для участі у конкурсі перевізники-претенденти подають відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: 22 грудня 2018 року о 10-00 год. (мала зала Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7).

 Розмір плати за участь у конкурсі: плата не передбачається.

 Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (0462)675-013, тел/факс (0462)675-503, e-mail: transport@chernigiv-rada.gov.ua


Автор: За повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)