За вересень на Чернігівщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на 101,9 тис.грн. | Події і коментарі
Четвер, 03 жовтня 2024, 13:09
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

За вересень на Чернігівщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на 101,9 тис.грн.

16:01 02.10.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівський рибоохоронний патруль, у вересні 2018 року провів 48 рибоохоронних рейдів, в ході яких  викрив 96 порушень рибоохоронного законодавства. Було виявлено 64 грубих порушень за ч.4 ст.85 КУпАП (із застосуванням заборонених знарядь лову), 5 з яких мають ознаки кримінального правопорушення, 20 порушень правил рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП, 3 порушення пов’язаних з незаконним продажем риби по ч.1 ст.88-1 КУпАП та складено 9 актів вилучення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 66  сіток з 68,3 кг риби. Крім того, у затриманих порушників, вилучено 300,34 кг риби та 95 одиниць заборонених знарядь лову. Збитки завдані рибному господарству України за місяць склали 101873,5.грн,

Найбільше порушень зафіксовано у Новгород-Сіверському та Чернігівському районах.

В Новгород-Сіверському районі викрито 22 порушень правил рибальства, у порушників вилучено 34,7 кг риби та 31 одиниця заборонених знарядь лову. Задокументовано збитків завданих рибному господарству на загальну суму 15413 грн.

Так, 14.09.2018  на озері Красне поблизу с. Гірки, затримано двох жителів Сумської області, які за допомогою поріжевої сітки та сітки «бредень» виловити 5 кг риби, в тому числі чотири екземпляри червонокнижного карася золотого, завдавши збитків рибному господарству України на 9752 грн.

В Чернігівському районі викрито  16 порушень правил рибальства, у порушників вилучено 19,3 кг. риби та 15 заборонених знарядь лову. Збитки склали 6383,5 грн.

Так, в ході рибоохоронного рейду водоймами Чернігівського району 11.09.2018 затримано двох жителів  смт.Миха́йло – Коцюби́нського, які на озері біля с.Слаби,н сіткою виловили чотири кілограми риби: 51 екземпляр карася сріблястого та одного лина, завдавши збитків на 986 грн.

Найбільші збитки, завдані рибному господарству України, зафіксовані у Борзнянському районі. Так, в ході рибоохоронний рейдів водоймами району, викрито 5 порушень рибоохоронного законодавства зі збитками на загальну суму 22216,0 тис.грн. У порушників вилучено 80,5 кг. риби та 26 одиниць заборонених знарядь лову.

Як приклад, 01.09.2018 на озері поблизу с.Березівка, затримано двох мешканців с. Сидорівка, які за допомогою сіток у кількості 8 шт., вилови 38,5 кг. риби, чим завдали  збитків рибному господарству України на суму 14960 грн. На озері поблизу с.Красносільське, 05.09.2018 затримано місцевого мешканця та жителя с.Зеленівка Бахмацького району, які виловили 32 кг риби за допомогою восьми сіток. Протизаконними діями праворушники завдали збитків рибному господарству України на суму 7171 грн.

Під час рибоохоронного рейду водоймами Коропського району, затримано двох мешканців м.Короп, які на озері поблизу с. Шабалинів,  за допомогою семи сіток виловили 10 кг риби, в тому числі 5 екземплярів червонокнижного карася золотого, завдавши збитків на суму 9538 грн.

В ході рибоохоронних рейдів водоймами Сосницького району викрито  три порушення правил рибальства, зі збитками 10986 грн. Так, 12.09.2018 на озері поблизу с.Спаське затримано місцевого жителя, який за допомогою трьох сіток виловив 8,2 кг риби, в тому числі 3 екземпляри червонокнижного карася золотого, завдавши збитків на суму 6906 грн.

На кожного правопорушника складені протоколи про адміністративні правопорушення, які передані до районних судів Чернігівської області, для винесення рішення про притягнення їх до відповідальності визначеної чинним законодавством.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить громадян не порушувати закон, дотримуватись правил рибальства, сприяти охороні природного середовища нашого краю. Про всі відомі випадки порушень рибоохоронного законодавства, повідомляти на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).


Автор: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)