В області рятувальники здійснюють профілактичні рейди щодо безпечного відпочинку на водоймах
Нехтування громадянами елементарних правил поводження біля водойм, зокрема, купання в нетверезому стані, необладнаних та невідомих місцях призводять до трагічних наслідків. Слід зазначити, що лише впродовж минулого тижня у Куликівському, Менському районах та місті Чернігові вода забрала життя 5-ти людей. З метою попередження випадків загибелі громадян на водоймах 28-29 травня співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Національної поліції та мас-медіа проведені профілактичні рейди.
Рятувальники провели з громадянами інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді, розповіли про статистику гибелі людей на водоймах та основні причини трагічних випадків. Крім того, фахівці ДСНС нагадали батькам про необхідність постійного нагляду за розвагами дітей. Громадянам вручались профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з надання першої невідкладної допомоги потопаючим аби вони більш серйозно усвідомили правила безпечного поводження під час відпочинку біля водойм.
Автор: УДСНС у Чернігівській області


(Оновити зображення коду)