Сесія міськради запланована на 29 березня | Події і коментарі
Середа, 24 липня 2024, 12:05
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Сесія міськради запланована на 29 березня

13:16 16.03.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять дев’яту сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 29 березня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав відповідне розпорядження.

Внести на розгляд сесії питання:

1. Про затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2018 рік.

2. Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові.

3. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.

4. Про погодження Інвестиційної програми ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНРГО» на 2018 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями.

6. Про внесення змін до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2017-2019 роки.

7. Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у м. Чернігові.

8. Про затвердження змін до Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 29 червня 2017 року № 21/VII-7.

9. Про припинення юридичної особи Чернігівська міська лікарня №1 Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня №1» Чернігівської міської ради.

10. Про припинення юридичної особи Чернігівська міська лікарня №2 Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради.

11. Про припинення юридичної особи комунального лікувально – профілактичного закладу «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради.

12. Про припинення юридичної особи Лікарня №4 Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня №4» Чернігівської міської ради.

13. Про припинення юридичної особи Пологовий будинок Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради.

14. Про припинення юридичної особи Дитяча поліклініка №1 Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Дитяча поліклініка №1» Чернігівської міської ради.

15. Про припинення юридичної особи Дитяча поліклініка №2 Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Дитяча поліклініка №2» Чернігівської міської ради.

16. Про припинення юридичної особи Міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський міський стоматологічний центр» Чернігівської міської ради.

17. Про припинення юридичної особи Дитяча стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне некомерційне підприємство «Дитяча стоматологічна поліклініка» Чернігівської міської ради.

18. Про затвердження Положення про фінансове управління Чернігівської міської ради у новій редакції.

19. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2017 року №25/VII-30 “Про міській бюджет на 2018 рік” зі змінами і доповненнями (№26/VII-15, №27/VII-18, №28/VII-22).

20. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання, (№3/VII-11, №13/VII-20, №14/VII-20, №16/VII-2, №19/VII-16, №25/VII-26, №26/VII-14, №28/VII-21).

21. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва.

23. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

25. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

26. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.

27. Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII - 18 "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2018 році".

28. Про депутатські запити.

29. Різне.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)