У школах Чернігова весняні канікули пройдуть з 10 по 15 квітня
У школах Чернігова запропоновано провести весняні канікули у період з 10 по 15 квітня.
Відповідний лист-рекомендацію Управління освіти Чернігівської міської ради оприлюднила Віра Казимір.
Як повідомлялося раніше, Василь Білогура заявляв, що канікули пройдуть з 9 по 13 квітня. Зазвичай на весняний відпочинок учні йдуть наприкінці березня та враховуючи карантин і позапланові канікули, що наразі тривають, було прийнято рішення дещо змістити вихід на канікули. Рішення приймали спільно на нараді з директорами шкіл.

Автор: Чернігівщина: події і коментарі


(Оновити зображення коду)