Міськрада показали "проблемні місця" школи №10 | Події і коментарі
Четвер, 03 жовтня 2024, 12:47
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Міськрада показали "проблемні місця" школи №10

14:16 11.01.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Пошкоджену прибудову та виниклі на ній тріщини в чернігівськії школі № 10 сьогодні оглядали профільні заступники Чернігівського міського голови Андрій Черненко та Олександр Атрощенко. Під час інспектування будівлі були також присутні начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун, начальник міського відділу УДСНС України у Чернігівській області Петро Дьогтяр, фахівці з управління освіти та інженери-геодезисти.

При огляді будівлі та її пошкоджень з подвір’я та з середини неозброєним оком було видно тріщини на стику основної будівлі школи та прибудови до неї.

Спілкуючись з керівництвом школи заступники міського голови неодноразово наголошували, що приймати рішення та обирати якісь дії по усуненню цієї проблеми потрібно після проходження всіх експертиз. Це  експертні висновки інженерів-геодезистів та висновків київського інституту будівельних конструкцій.

Інженери-геодезисти, які були присутні на огляді будівлі розповіли на яких ґрунтах збудований фундамент прибудови:

- Школа побудована на прохідній долині, яка складається з пісків.Особливо з пилуватих пісків. Такі піски є самі ненесучі. Якщо брати розрахунковий тиск, то в водонасичених та припилуватих  пісках він складає 100 мегапаскалів, а в плесо  скаладає 200 мегапасклів. Ці піски взагалі дуже слабі для будівництва. При водонасичені ці суміші приходять до плавучого стану, тобто вони вбирають у себе воду і розповзаються. І в результаті всіх цих процесів получилася  верховодка (підземні води). У умовах цієї верховодки піски і супеси знизили свою міцність. Також ці піски є небезпечні тим, що вони є тиксотропні, тобто при умовах невеликої вібрації грунти починають просідати.

Нагадуємо, що вчора, 10 січнябуло засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради на якій прийняте рішення, що  з 15 січня не експлуатувати будівлю цієї школи до одержання подальших експертних висновків.

Також сьогодні, 11 січня, на 18.00 (у приміщенні школі №6) призначені батьківські збори, на яких батькам учнів 10-ї школи буде дана вичерпна інформація й відповіді на всі питання. На батьківських зборах будуть присутні відповідальні представники управління освіти та управління МНС.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)