Підсумки «Школи молодого журналіста»: професійна орієнтація та власні проекти | Події і коментарі
Четвер, 03 жовтня 2024, 14:23
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Підсумки «Школи молодого журналіста»: професійна орієнтація та власні проекти

10:06 26.12.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

12 з 20 учасників «Школи молодого журналіста» 22 грудня отримали сертифікат, що підтверджує проходження навчання.

—    Те, що до випуску дійшли не всі, теж є показником. Проект дав можливість молодим людям спробувати й порівняти свої очікування та реальність професії, — зауважив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

«Школа молодого журналіста» — спільний проект Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА та громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ», також до реалізації ініціативи долучилася Чернігівська обласна організація НСЖУ.

Проект реалізується коштом обласного бюджету в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради 10 вересня 2015 року. Партнером проекту у 2016 році виступив благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини».

Варто зазначити, це вже другий набір молодих та ініціативних людей, які лише планують чи починають випробовувати власні сили на журналістському поприщі.

—    Приємно, що деякі слухачі цьогорічного курсу вже працевлаштувалися у ЗМІ чи прес-служби установ, дві випускниці запустили власний проект, — зазначив координатор проекту Валерій Сорокін.

У рамках ШМЖ проведено 13 тренінгів (написання новин, проведення інтерв’ю, медіаграмотність, юридичні аспектам журналістської діяльності, нові медіа, фоторепортаж тощо), 4 навчальні поїздки.

Днями відбулося останнє заняття школи — учасники проекту знайомилися з принципами верстки газетних видань. Використовуючи набуті протягом курсу знання та власні публікації слухачі за допомоги експертів створили макет повноцінної шпальти.

Серед тренерів — чернігівські журналісти Владислав Савенок, Ольга Чернякова, Валентина Трахтенберг, Олександр Назаренко, працівники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА; головний редактор видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Віталій Голубєв, керівник програм нових медіа, МГО «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз, журналіст газети «Бульвар Гордона» Анна Шестак та інші.

Враження:

Андрій Прокопенко, співзасновник благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини»: Впевнений, що проект матимете продовження: випускники себе проявлятимуть у професійній сфері, організатори шукатимуть інших охочих повчитися.  Я впевнений, що найближчим часом з’явиться така собі «спільнота ШМЖ»

Ольга Чернякова, секретар Чернігівської обласної організації НСЖУ: Фінал — це завжди краще старту, бо вже є досвід. Пишіть так, як лягатиме, бо кожен має свій стиль, кожен — особливий.

Слово випускникам:

«...у стислий термін — синтез теорії і практики від професіоналів — це неоціненно».

«Навчання у Школі — той випадок, коли ти вже маєш певний досвід, однак, все, що пропонується знову переосмислюєш».

«За цей рік легко простежити свій розвиток у сфері, що до душі. Системність занять про стимулювала системність роботи».

«Отримані знання стануть в нагоді не лише для роботи у ЗМІ. Вміння комунікувати, швидко орієнтуватися у будь-якій ситуації — навички, необхідні для успішної самореалізації у будь-чому».


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)