На Чернігівщині «Таврія» вилетіла в кювет. Водій загинув
Вчора, 28 вересня, на автодорозі Чернігів-Любеч-Неданчичі ( на відстані 800 м від повороту на базу відпочинку «Дніпро» в напрямку с. Неданчичі) водій автомобіля ЗАЗ «Таврія» на заокругленій ділянці дороги не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та здійснив зіткнення з деревом.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
Внаслідок пригоди водій автомобіля, 1976 року народження, загинув на місці аварії,а пасажир отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ріпкинської центральної районної лікарні.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі


(Оновити зображення коду)