Черниговским военным отрезали газ | Події і коментарі
Середа, 24 липня 2024, 12:17
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Черниговским военным отрезали газ

18:05 12.05.2016    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

В Чернигове от газа отрезали целое военное общежитие за долги посредника. ПАО «Черниговгаз» заверяет, неприятность пытались решить в пользу жителей дома, но посредник на их условия не согласился.

Военное общежитие, которое находится на территории бывшего полка связи (за отелем «Придеснянский») на днях отрезали от газоснабжения, причина – большие долги.

Примечательно то, что семьи, проживающие в общежитии, утверждают, что по счетам все платили исправно, никто из жильцов государству и койки не задолжал.

Оказалось, что балансодержателем общежития и всех коммуникаций является КЭЧ (Квартирно-эксплуатационная часть), которая обслуживает воинские части города.

Эта организация выступает как бы посредником: от ее лица заключался договор с ООО «Черниговгаз Сбыт» на снабжение газом общежития, и именно КЭЧ высылал военным платежки за потребленный газ.

В «Черниговгазе» нам сообщили, что КЭЧ не платил за газ с января 2016, и на сегодняшний день суммарный долг предприятия перед газопоставщиком составляет полтора миллиона грн.

Задолженность за потребленный жителями общежития бытовой газ значительно меньше, и «Черниговгаз Сбыт» предложил КЭЧ выплатить хотя бы эту часть долга и заключить новый договор на поставки, чтобы обеспечить военных газом. Однако КЭЧ это предложение пока не принял.

Куда КЭЧ дел уплаченные жильцами деньги, и почему он так и не передал их поставщику газа – пока не известно.

www.0462.ua


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)