Создатель центра "Янголятко" Неля Лавриненко шла к своей мечте 10 лет
Вдохновительница и организатор Центра раннего развития ребенка «Янголятко» Неля Лавриненко сколько себя помнит – мечтала учить детей. Все жизненные вехи на этом пути были подчинены выполнению этой цели. Если образование – то педагогическое. Если тренинги – то по новым методикам преподавания. Если полезные знакомства – то среди педагогов и преподавателей. Ради реализации дела всей жизни она готова была даже несколько лет сидеть без зарплаты. Неудивительно, что такие усилия дали плоды – сегодня у Центра «Янголятко» свыше сотни воспитанников, множество почитателей в лице благодарных пап и мам, а сам Центр два раза становился лауреатом всеукраинского конкурса для деловых женщин«Предпринимательский талант Украины».
В 2013-м «Янголятко» победило в номинации «Социально ответственный бизнес», а в 2015-м – в номинации «Бизнес от человека к человеку». Почему пропустили 2014-й год? Как признается лидер Центра – просто не успели, слишком уж заняты были по основной работе. Мы решили побеседовать с Нелей Лавриненко, выведать секреты успеха настоящей черниговской Мэри Поппинс.
- Ого! - А чому у вас у 2013-му році одна номінація, а за два роки – інша?
- От ви кажете – дівчата. А хлопці з-поміж викладачів є? - А чого так? - Цікаво: а вчителі зі звичайних шкіл не критикують ваші методи роботи, коли ваші вихованці потрапляють до школи? «Добре, цього досить». Єдине, що мене турбує – ми підготували програму, що йде з випередженням розвитку. Діти, які в нас випускаються, то вони вже більше 50% програми першого класу засвоїли. В такому випадку ми говоримо батькам, щоб вони казали педагогам, щоб їхній дитині давали більше навантаження. Чому ми так робимо? Бо на жаль, садочки абсолютно не готують дітей до першого класу. Є прірва між садочком та школою. Класи у багатьох школах переповнені. При всій професійності педагога вирівняти клас просто неможливо. Різні діти вимагають різного підходу. А якщо в дитини є база, і вона щось проґавить на уроці – це буде не так критично. Та дитина, яка ніде не ходила на підготовку, вона прийшла у клас, вона опустила руки і все. - А які особливості розвитку сучасних дітей?
Автор: Анастасия Ярмоленко
Читайте також
Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?
Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо... (Коментарів: 1)
Основні види пилососів та їхні можливості
Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....
Причини повільного інтернету
У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...
У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи
Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...
Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС
Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією... (Коментарів: 1)
(Оновити зображення коду)