Непрямий підкуп виборців застосовували обидва кандидати – окрема думка члена ТВК | Події і коментарі
Неділя, 21 липня 2024, 17:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Непрямий підкуп виборців застосовували обидва кандидати – окрема думка члена ТВК

09:59 18.11.2015    Версія для друку  Коментарі 2 Оцінок:
0

Один з членів Чернігівської міської територіальної виборчої комісії Олександр Гашпар висловив окрему думку щодо рішення виборчої комісії про результати повторного голосування по виборам міського голови Чернігова.

В окремій думці до протоколу він стверджує що обидва кандидати на посаду міського голови Владислав Атрошенко та Олександр Соколов не дотримувалися і грубо порушували основні принципи виборчого права.

Зокрема, кандидат на посаду Чернігівського міського голови Соколов Олександр Володимирович, будучі діючим міським головою міста, використовував своє положення для надання матеріальної допомоги виборцям згідно внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року “Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки”.

Окрім цього, і запровадження Соколовим програми «Соціальна картка чернігівця», можна розцінювати як підкуп виборців.

Що стосується кандидата на посаду міського голови Атрошенка Владислава Анатолійовича, то слід звернути увагу на чисельні факти, котрі зафіксовані офіційними спостерігачами, засобами масової інформації, співробітниками поліції стосовно масової видачі напередодні дня проведення повторного голосування, грошових коштів у вигляді матеріальної благодійної допомоги від благодійного фонду «Поліський оберіг» в розмірі 300 гривень.

При цьому відповідно до автобіографії кандидата на посаду міського голови Атрошенка В.А., останній є Головою наглядової ради вищевказаного фонду з 2012 по 2015 роки. Також в своїй передвиборної агітації і в масових заходах, що проводились на його підтримку, як кандидата на посаду міського голови використовувались логотипи цього фонду, що на мою думку у виборця сформувало асоціативне сприйняття діяльності вказаного фонду з діяльністю кандидата на посаду міського голови Атрошенка В.А. Таким чином масові виплати грошових коштів благодійним фондом «Поліський оберіг», до складу Наглядової ради котрого входить кандидат на посаду міського голови м. Чернігова – Атрошенко В.А., особам, що мали право голосу на місцевих виборах, напередодні дня проведення повторного голосування, що відбулось 15 листопада, могли і на мою думку вплинули на результати повторного голосування.

Зазначені вище факти і обставини,на думку Гашпара, в своїй сукупності дають підстави стверджувати про те, що волевиявлення виборців формувалося не вільно. На формування волевиявлення впливали вищенаведені факти непрямого підкупу виборців, обману і погроз, що в свою чергу заборонено законодавством.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Євгеній 2015-11-18 23:40:50   Оцінок:
0

Respekt

Гість С.Соломаха 2015-11-20 22:07:20   Оцінок:
0

Ця ОД не будла додана до підсумкового протоколу, бо цей пан чомусь вирішив не підписувати прототокол, азмість підпиу написти о"окрема думка. Таким чином засвідчено його відсутність при складанні протоколу через окрему думку.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)