Кандидати від «Аграрної партії» агітують з порушеннями
Кандидати від «Аграрної партії України» Олег Обушний та Денис Лисов агітують з порушеннями Закону «Про місцеві вибори».
Так, агітаційні плакати кандидатів розміщені на приміщенні державного підприємства «Укрпошти» у Чернігові, директором якого є Обушний.
Зазначимо, що відповідно до статті 60 п.9.5. Закону «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі
А що тут дивного? Аграрна партія понабирала в списки різного отрєб'я,включаючи ригоАналів і інших казнокрадів та хапуг. Опрічнікі Кияновського під час війни їздять з концертами, агітують. Їм весело! Бидлота і моральні уроди!
Скажите пожалуйста, а в какой партии нету региАНАЛов?
Пожалуйста: в "Самопомочі":)
во всех есть,все партии одинаковые
вот вот,они есть ВЕЗДЕ и с нимми вы ничего не сделаете. и зачем голосовать за эти.... я не буду выражатся но они все одинаковые и голоса не достоен никто
У СВОБОДІ точно нема бувших РИГІВ, принаймні живих :-)
Нарушает не только "Аграрная партия", например, на помещении кооперативного ЖЕКа уже несколько дней висят агитационные плакаты призывающие голосовать за Миргородского!
у всех есть бывшие Рыги и все нарушают по этому голосовать желания идти нету
вот скажите за кого можно проголосовать?
Не за кого! лучше сидите дома и не тратьте свое время.
сиди дома и не трать время на этот бред, нету нормальных кандидатов
Спасибо всем,теперь я понял что смысла нету идти голосовать!
НЕ пойдем голосовать! кандидатов нету нормальных!
(Оновити зображення коду)