Самовисуванці з партійним квитком 205 виборчого округу | Події і коментарі
Середа, 22 січня 2025, 15:50
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Самовисуванці з партійним квитком 205 виборчого округу

10:44 08.07.2015    Версія для друку  Оцінок:
0

Серед 127 кандидатів зареєстрованих на виборах у 205-му виборчому окрузі є кандидти, які належать до політичної сили, але йдуть самовисуванцями. Владометр дослідив їх програми.

Члени семи партій вирішили вступити в передвиборну гонку як самовисуванці. Це представники ВО Самопоміч, КПУ, Собору, України Майбутнього, Громадянської платформи та УДАРу та Блоку Петра Порошенка. Останній представлений аж трьома кандидатами-самовисуванцями.

Роман Давлеткужин, Комуністична Партія України

Роман Давлеткужин подав до ЦВК редаговану версію передвиборної програми КПУ на виборах 2007, 2012 та 2014 років. Пан Давлеткужин виконав домашнє завдання і переписав фрагменти партійного кредо своїми словами. В програмі є націоналізація природних ресурсів, державна монополія на виробництво цигарок та алкоголю, податок на розкіш. Немає улюбленої представниками КПУ заборони офшорів, підтримки традиційних конфесій, православної церкви та скасування пенсійної реформи. В разі обрання, пан Давлеткужин буде єдиним представником КПУ у Верховні Раді, то ж невідомо, як він збирається виконувати програму, яка передбачає підтримку великої кількості депутатів.

Микола Звєрєв, Громадянська платформа

Передвиборна програма Миколи Звєрєва, чиного голови Чернігівської обласної ради складається з п'яти частин. У вступі, зустрічаємо популярний серед народних обранців уривок: “Інтеграція України до європейського цивілізаційного простору є безальтернативною стратегією нашого позиціонування на міжнародній арені, яка знаходить широку підтримку більшості громадян”. Цей фрагмент, слово в слово, використали нардепи Олексій Порошенко та Катерина Коваль у своїх передвиборних документах у 2014. Крім євроінтеграції пан Звєрєв виступає за реформу місцевого самоврядування, за територіальну цілісність країни, розвиток агропромислового комплексу та за програму підвищення конкурентноспроможності області. Які конкретні справи збирається зробити пан Звєрєв у Верховній Раді в програмі не повідомляє.

Володимир Зуб, ВО Самопоміч

Володимир Зуб - працює у Львівській міській раді, де обіймає посаду начальника управління охорони здоров'я. Пан Зуб обіцяє підтримувати і впроваджувати закони, які відповідають пунктам його передвиборної програми. З 9 пунктів програми - 2 пов'язані з охороною здоров'я. Пан Зуб обіцяє голосувати за закони, що забезпечать доступність закладів охорони здоров'я та реформу медичної галузі країни. Крім того, пан Зуб виступає за децентралізацію, розвиток освіт та науки, впровадження програм соціального житла, підтримку малого і середнього бізнесу, підзвітність влади та відстоювання інтересів міста Чернігів на центральному рівні.

Іван Міненок, Блок Петра Порошенка

Іван Міненок скопіював передвиборну програму народного депутата Олександра Домбровського, з якою той пішов на вибори 2014 року. Йдеться не про творче осмислення, а про процесс “копіювати-вставити”. Єдина відмінність програми пана Міненка від програми пана Домбровського - це номер округу та прізвище кандидата.

Скопійована програма зручна не тільки для політиків, але й для виборців. Можна законодавчо встановити стандартні двадцять-двадцять п'ять передвиборних програм, які кандидати будуть розповсюджувати перед виборами. Виборці, будуть знати, що обіцяє кандидат, прочитавши лише назву програми.

Так, кандидат, який обере програму Міненока/Домбровського обіцяє забезпечити в окрузі постійну взаємодію з виборцями, спільну роботу з міськардою, та підтримку (на державному рівні) важливих проекти. Цей кандидат буде боротись за зміцнення обороноздатності та конкурентно спроможності та добиватись зміцнення засад Незалежності та відродження українського села.

Юрій Тарасовець, УДАР

Програма Юрія Тарасовця складається з пяти розділів. В них пан Тарасовець розповідає, як збирається зламати корупційну систему, встановити контроль громадян над державою, побудувати країну рівних можливостей, досягнути європейських стандартів життя і, нарешті, наблизити європейське майбутнє. Назви розділів перекочували в програму пана Тарасовця з старих версій програм кандидатів УДАРу. Втім, на відміну від однотипних програм старших колег по партії, програмі пана Тарасовця бракує точних цифр та дат. Пан Тарасовець обіцяє встановити громадський контроль усіх гілок влади, звернути увагу на розвиток туристичного потенціалу міста, запровадити децентралізацію влади.

Олег Троян, Блок Петра Порошенка.

Олег Троян подав до ЦВК програму, в якій йдеться про Київ, а не про Чернігів. Це стає очевидно з назви останнього розділу - “Європейська столиця”. Пан Троян обіцяє “Створення законодавчих умов для проведення реформування в Києві - від системи управління містом, до комунального господарства”. Можливо, політтехнологи не пояснили кандидату, де відбуватимуться вибори. Можливо, грандіозна друкарська помилка. Як би там не було, до програми, яку кандидат забув перевірити важко ставитись серйозно.

Наталія Чігіна, Громадська організація Собор

Наталія Чігіна у своїй програмі розповіла про сімнадцять цілей, які поставила собою. Серед іншого це побудова сучасної європейської держави, скасування депутатської недоторканості, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення достойною зарплатою і пенсією працюючих та пенсіонерів відповідно. Пані Чігіна виходить за межі звичайного репертуару кандидатів. Вона згадала про постачання води, газу та електрики до населених пунктів, про виплати дотацій здавачам сільгосппродукції. Втім, пані Чігіна забула повідомити виборцям, що саме вона збирається зробити у Верховній Раді, аби досягти намічених цілей.

Павло Шамрай, Блок Петра Порошенка

Програма Павла Шамрая дуже подібна до програми Юрія Тарасовця та інших членів УДАРу. Назви розділів - співпадають слово в слово, так само як і частини, в яких йдется про знищення корупції. Порівняно з паном Тарасовцем, пан Шамрай позичив з УДАРівських програм 2012 трохи більше. Наприклад, ідею народного вотуму недовіри, чи внесення таких змін до законів, щоб закон, який підтримало 150 000 людей, розглядався парламентом негайно. Але у пана Шамрая є й власні, оригінальні пропозиції. Серед іншого - надати безкоштовний газ, воду та електроенергію жителям населених пунктів, поблизу яких ведуться газорозробки. Інша ідея - зобовязати газодобувні підприємства виділяти кошти на оздоровлення та медичне забезпечення населення.

Олег Шевцов, Україна Майбутнього

На початку передвиборної програми Олег Шевцов запевняє виборців, що основні чинники його діяльності повністю збігаються з загальнолюдськими цінностями. Заспокоївши таким чином виборців, які з підозрою ставляться до моральних якостей кандидата, пан Шевцов переходить до обіцянок. До джентльменського набору входять - боротьба з корупцією, забезпечення молодих сімей житлом, зменшення тиску на малий і середній бізнес, фінансування науки і освіти, культури і спорту, а також медицини. З програми випливає, що пан Шевцов є поборником електронного документообігу та проведення місцевих референдумів. В Чернігові та окрузі обіцяє створити безкоштовні спортивні секції та кружки дитячої творчості. Коштом місцевих бюджетів. Також пан Шевцов обіцяє намагатись розвивати інфраструктуру Чернігівщини та забезпечити своєчасний ремонт та будівництво доріг. Навіть якщо нічого не вийде, можна буде сказати “Я намагався”.

Довідка.

205-ий виборчий округ - один з двох виборчих округів у місті Чернігів. В його межі входять Деснянський та Новозаводський райони міста. Приблизна кількість виборців - 140 тисяч.

Переможець виборів 2014 року Валерій Куліч, був призначений головою Чернігівської обласної адміністрації і склав з себе повноваження народного депутата. Вибори нового представника округу у Верховній раді призначені на 26 липня.

В окрузі зареєстрована рекордна кількість кандидатів в народні депутати – 127

Значна кількість кандидатів тимчасово не працюють. Половина - з Київщини, ще восьмеро - з Черніговщини, інші з Донецької, Івано-Франківської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Середній вік кандидатів - 37 років.

Читайте до теми:

Що обіцяють чернігівцям кандидати від найпопулярніших політичних сил?


Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)