Зі Сходу повернулися бійці зведеного загону УМВС
Чернігів зустрів міліціонерів зведеного загону УМВС України в Чернігівській області, які після виконання поставлених задач повернулися із зони проведення АТО.
Про це повідомляє СЗГ УМВС в Чернігівській області.
Бійці ступили на рідну землю втомлені, але щасливі, не приховуючи емоцій від того, що загін повернувся без втрат і в повному складі. Міліціонерів зустрічали рідні, друзі та колеги по службі.
Після обіймів і рукостискань – шикування на подвір’ї УМВС, доповідь командира загону Олександра Бредюка тимчасово виконуючому обов’язки начальника УМВС України в Чернігівській області Вадиму Філашкіну про успішне повернення всіх бійців додому.
У свою чергу очільник Управління Вадим Філашкін привітав колег з поверненням, подякував правоохоронцям за сумлінне виконання службових обов’язків, за те, що показали себе справжніми воїнами, які завжди підставлять плече товаришу.
Співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: чергування на блок-постах, охорона громадського порядку, допомога місцевому населенню та супроводження медпрацівників під час їхнього виїзду на виклики. Виявлення, арешт та доставка в штаб АТО шпигунів, диверсантів та посібників терористів.
Робота чернігівських правоохоронців була високо оцінена керівництвом АТО, українськими органами місцевої влади та місцевими мешканцями населених пунктів, де несли службу міліціонери з Придесення.
Наразі на бійців чекає десятиденна відпустка аби набратися сил і повернутися до роботи.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі


(Оновити зображення коду)