На Чернігівщині незаконно працював контрафактний цех

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області припинили незаконну діяльність підпільного цеху з тиражування аудіо-візуальної продукції та програмного забезпечення, який функціонував у обласному центрі.
Про це повідомляє СЗГ УМВС в Чернігівській області.
В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України («незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва»), яке здійснює слідчий відділ Чернігівського МВ УМВС, працівники управління ДСБЕЗ викрили та ретельно задокументували діяльність підпільного цеху.
Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Микола Сич, працівники міліції встановили, що приватний підприємець з Чернігова організував та систематично провадив масштабну протизаконну діяльність. Цей чоловік у власному помешканні — звичайній «хрущовській» квартирі, розташованій в самісінькому центрі міста — здійснював тиражування, зберігання та подальше розповсюдження дисків для лазерних систем зчитування на оптичних носіях інформації з записаними на них об’єктами авторського та суміжного права (програмним забезпеченням) та записами аудіо-візуальних творів.
В ході проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваного вилучено величезну кількість речових доказів: обладнання для запису дисків для лазерних систем зчитування, понад 1800 DVD-дисків з записами аудіо-візуальних творів, поліграфію та витратні матеріали (диски з відтвореними об’єктами авторського і суміжного права та чисті диски). Обладнання та готову «продукцію» направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертного дослідження.
Згідно з ч. 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України горе-підприємцю загрожує покарання у вигляді чималого штрафу у розмірі до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи чи позбавлення волі на строк до двох років, з конфіскацією та знищенням виготовленої продукції та обладнання для її виробництва, — нагадав Микола Сич.
Розслідування у цьому кримінальному провадженні триває.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі
(Оновити зображення коду)