Вибори чи благодійність: Дериземля презентував свій Центр допомоги армії

Відомий чернігівський біатлоніст Андрій Дериземля сьогодні, 4 вересня, презентував новостворений «Центр допомоги армії Андрій Дериземля». Цей Центр займається збором допомоги чернігівським військовослужбовцям, що наразі перебувають у зоні антитерористичної операції.
Вже зібрану гуманітарну допомогу волонтери центру планують відправити цієї суботи 13-му та 41-му батальйонам територіальної оборони. Наступного тижня, за словами Дериземлі, допомога буде зібрана та доставлена військовим 1-ої танкової бригади, яка базується у селищі Гончарівське.
Також, за словами організаторів Центру, у майбутньому планується створення сайту та груп у соціальних мережах, для кращої координації усіх бажаючих допомогти.
На сьогодні у Андрія Дериземлі готові поліграфічні матеріали, у яких розміщена інформація не лише про роботу і координати Центру, а й біографія Андрія Васильовича. І тому ці матеріали більше нагадують передвиборчі листівки.
Можливо, Андрій Дериземля, таким чином, готується до виборів і буде балотуватися від 205 або 206 виборчих округів.
Неозброєним оком видно, що діяльність центру допомоги армії підтримує команда народного депутата Валерія Дубіля. Так, на презентацію центру завітав перший заступник міського голови Микола Миргородський та були присутні помічники нардепа Валерія Дубіля.
Чи буде висуватися Андрій Дериземля покаже вже найближчий час.
Нагадаємо, що це вже другий медійний захід, пов'язаний з відкриття «Центру допомоги армії Андрій Дериземля». Нещодавно була проведена прес-конференція, на яку також запросили представників засобів масової інформації.
Додамо, що на першій прес-конференції, стосовно відкриття Центру у журналістів виникло питання, чи не пов’язане створення «Центру підтримки армії» з чутками про наміри Дериземлі стати народним депутатом. У свою чергу Андрій Дериземля заплутався у відповідях, і з початку відхрестився від політики, а двома хвилинами пізніше зауважив, що «якщо була б пропозиція, я б пішов у народні депутати, бо хочеться вже нарешті щось змінити в нашій країні».
Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Дериземля - зять Людмили Шандренко, помічника Дубіля. Буде йти по 205 округу від Батьківщини. Сам же Дубіля у списку Батьківщини. Біля офісу і в ньому самому постійно крутиться бабці Дубіля.
Пане Андрію, це все звичайно добре що ви пробуєте допомогти Армії, можливо десь і перед вибороми "засвітитись", але ж давайте будемо відвертими, який з Вас лідер та політик? якщо Ви 40 літньому, фактичному дідусю Бйорндалену, уступаєте у гонках))))
Гість Юлія 2014-09-04 22:37:48 Оцінок: 0 Звідки у вас ака ынформацыя?
50% населення Чернігова надає гуманітарну допомогу учасникам АТО, а піариться шандренко з зятем Дериземлею!! А чи потрібні нам такі депутати
Я вот лично купил два пакета помощи,а что именно Андрюша купил или сделал кроме пиара!?
(Оновити зображення коду)